Epical-Mt2
Bun venit pe Epical-Mt2 speram sa va distrati dar mai intai trebuie sa va inregistrati pe forum
Acesta este cel mai tare server de metin2 nu uita asta!!

Server Creat de ---> Radu
Forum Creat de --->Cosmy

Cu stima ,Stafful Epical-Mt2
Epical-Mt2
Bun venit pe Epical-Mt2 speram sa va distrati dar mai intai trebuie sa va inregistrati pe forum
Acesta este cel mai tare server de metin2 nu uita asta!!

Server Creat de ---> Radu
Forum Creat de --->Cosmy

Cu stima ,Stafful Epical-Mt2
Epical-Mt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun Venit pe Epical-Mt2
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Cosmy

Cosmy


Mesaje : 53
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Rdv

Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Empty
MesajSubiect: Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame   Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Icon_minitime1Vin Iul 09, 2010 5:53 am

Sall ...Eu am un ninja la lame si iau foarte mult dmg 5k ....Cu magiile iau si 100k Very Happy si amsa va spun cum
1.Pe 3 iteme hp daca sar putea hp +str sau dex
2.Pastrati 2 iteme pe unu puneti strong si rez la warrior si la unu puneti strong si rez la ninja
3.Pe restu puneti str si dex atat dar nu str si hp sau altceva doar dex si str
4.Exista o slabiciune Very Happy Si aceasta e ca muriti mai repede ..... Wink
Sus In jos
https://calan-mt2.forumgratuit.ro
alkapone

alkapone


Mesaje : 15
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 26
Localizare : Sibiu

Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame   Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Icon_minitime1Vin Iul 09, 2010 3:46 pm

MZ f mult incerc sa fac ji eu asa dar ce cutite folosesti?
Sus In jos
https://calan-mt2.forumgratuit.ro/
dragan1alex

avatar


Mesaje : 5
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 30

Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame   Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Icon_minitime1Mar Iul 13, 2010 6:28 am

Daca vrei sa iei damage foarte mare iti sugerez semiomul(half-humans). Am dat si 1kkk damage cu norul otravit si ~50-60k pe lovitura Wink
Sus In jos
[GM]Avatar

[GM]Avatar


Mesaje : 26
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 30
Localizare : ionut_alin1994@yahoo.com

Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame   Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Icon_minitime1Lun Mar 28, 2011 1:19 am

dragan1alex a scris:
Daca vrei sa iei damage foarte mare iti sugerez semiomul(half-humans). Am dat si 1kkk damage cu norul otravit si ~50-60k pe lovitura Wink




Alex tu auzi ce vb Smile)Smile)=)) semi-omul este arma de 2 maini si este pt war (razboinic) nu de ninja, cum poti sa spui ca ai luat 1kkk damange cu norul otravit si tu vb de arma (semi-om ) Smile)=))
lol! lol! lol! lol! lol! affraid affraid
Sus In jos
solaris95

solaris95


Mesaje : 1
Data de inscriere : 21/04/2011

Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame   Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Icon_minitime1Joi Apr 21, 2011 12:21 pm

Daca tot nu stiti..semi-om este si 1 bonus care se foloseste pt marirea DMG-ului..si intradevara se baga la ninja STR si DEX ca sa dai DMG mare...daca este srv cu 6 bonusuri pe itm cel mai bn faceti 2 seturi ca sa puteti rupe toate regatele 1-1...combinatiile de bonusuri la 1,2,3,4 le faceti voi cum stiti dar la bonusul 5 si 6 cele mai bune combinari sunt:aparare warrior si aparare sura;si aparare ninja si aparare saman.si obligatoriu sa sti sa bagi bonusuri cum trebuie si sincronizare skilluri...si totusi samanu pe vindecare rupe tot unde sunt bonusurile astea...
PS:ala care zice cai o arma de warrior nu te contrazic...dar mai invata metin:P
Sus In jos
[GM]Avatar

[GM]Avatar


Mesaje : 26
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 30
Localizare : ionut_alin1994@yahoo.com

Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame   Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Icon_minitime1Joi Apr 21, 2011 11:20 pm

solaris95 a scris:
Daca tot nu stiti..semi-om este si 1 bonus care se foloseste pt marirea DMG-ului..si intradevara se baga la ninja STR si DEX ca sa dai DMG mare...daca este srv cu 6 bonusuri pe itm cel mai bn faceti 2 seturi ca sa puteti rupe toate regatele 1-1...combinatiile de bonusuri la 1,2,3,4 le faceti voi cum stiti dar la bonusul 5 si 6 cele mai bune combinari sunt:aparare warrior si aparare sura;si aparare ninja si aparare saman.si obligatoriu sa sti sa bagi bonusuri cum trebuie si sincronizare skilluri...si totusi samanu pe vindecare rupe tot unde sunt bonusurile astea...
PS:ala care zice cai o arma de warrior nu te contrazic...dar mai invata metin:P





Te inteleg ce vrei sa zici tu, bagi bs cu hh , si ai dreptate dar eu ma refeream la "Lama Semi-om" nu "HH' pt k la asta se referea si el Wink alien
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame   Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame Icon_minitime1

Sus In jos
 
Cum sa iei un dmg mare cu ninja la lame
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ghid ninja arc
» [Ghid]Ninja blade PvP(pe acest server)
» Ghidd Bossi De lvl mai mare 50+
» ghid iteme ( nu e de prea mare folos, dar e bn ptr orice metin sa aiba ghiduri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Epical-Mt2 :: Tutoriale-
Mergi direct la: